Elgiti tregohet shumë romantik, Klea publikon letrën e tij
Transmetuar më 05-11-2019, 21:28

Elgit Doda dhe Klea Huta, janë një nga çiftet simpatike të shoubizit shqiptar.

Ata e kanë dëshmuar edhe publikisht se sa e duan njëri-tjetrin, nëpërmjet postimeve të ndryshme në rrjetet sociale.

Mëngjesin e ditës së sotme, Klea e ka gjetur një letër të cilën ia ka shkruar Elgiti dhe ka vendosur që këtë pasdite ta ndajë me ndjekësit në Instagram.

“Mirëmëngjes dashni, të dua çdo ditë e më shumë, të kam gjithçka”, shkruan në letër.

Gjithashtu edhe Klea ka dhënë përgjigjen e saj ku shkruan: “Jeta ime, drita ime”./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...