Detaji që nuk e dinit, ja çfarë nuk mungon asnjëherë në veshjen e Grida Dumës
Transmetuar më 05-11-2019, 20:21

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma është një nga politikanët që bie në sy me paraqitjet e saj.

Kjo pasi ajo kujdeset dhe kurohet në çdo detaj.

Veshjet e saj shpeshherë janë konsideruar të shtrenjta dhe luksoze.

Megjithatë ka një detaj në veshjen e saj që ndoshta nuk e keni vërejtur dhe që ajo nuk e ndryshon thuajse kurrë.

Duma mban gjithnjë rrip në mes të veshjeve të saj.

Noa.al ju sjell fotografitë e ish-deputetes./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...