Modelja seksi del pa reçipeta
Transmetuar më 04-11-2019, 22:57

Ajo është një prej “mbretëreshave” të rrjeteve sociale.

Bëhet fjalë për modelen bukuroshe Demi Rose e cila po shton me shpejtësi fansat.

Sekret i saj? Linjat superseksi.

Demi nuk nguron të publikojë imazhe tepër “të nxehta” në llogaritë e saj në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka publikuar një foto ku shfaqet tejet seksi dhe pa reçipeta

Bien në format e saj bombastike, që janë komentuar gjerësisht./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...