‘Ninjat’ e tmerrshme të Iranit, të përgatitura për të vrarë pa zhurmë
Transmetuar më 03-11-2019, 22:32

Jemi mësuar ti shihni vetëm nëpër filma por ja që ka edhe në të vërtetë.

Në Iran janë një grup vajzash që stërviten si “ninja”.

Ato janë të shkathta, gjakftohta dhe të pamëshirshme.

Vajzat janë të përgatitura dhe të specializuara për të vrarë pa zhurmë.

Vajzat mësojnë të ngjiten dhe të kapërcejnë muret, të fshihen në male dhe të eliminojnë kundërshtarët lehtësisht.

Për të shuar kureshtjen, ju mund të shihni fotot e tyre./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...