Aksident i frikshëm, shoferi del nga xhami i makinës
Transmetuar më 03-11-2019, 18:45

Na ka ndodhur shpesh që të shikojmë aksidente automobilistike, por aq spektakolar se ky nuk besoj se keni parë.

Pamjet vijnë nga qyteti anglez Luton dhe protagonist ka qënë një burrë, që nga përplasja e fortë ka fluturuar nga dritarja.

Në video shihet qartë momenti kur makina humbet kontrollin dhe përplaset me murin e një shkolle fillore.

Pavarësisht përplasjes së fortë, burri pësoi vetëm plagë të lehta, por për një moment pa vdekjen me sy.