Paqe mes Partizanit dhe Kukësit, mbyllet pa gola sfida kryesore
Transmetuar më 28-10-2019, 20:18

Dy prej skuadrave më të mira të kampionatit shqiptar të futbollit, Partizani dhe Kukësi kanë ndarë nga një pikë në përballjen e kësaj të hëne.

Ekipet krijuan shumë raste, por në fund asnjë gol i shënuar.

Partizani merr kryesimin e tabelës së klasifikimit me 18 pikë, 1 më shumë se Bylisi.

Ndërkohë në barazim 1-1 u mbyll edhe ndeshja tjetër, Flamurtari-Skënderbeu. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...