Drejtuesi i traktorit goditet nga rimorkio, vdes në spital
Transmetuar më 20-10-2019, 15:27

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Kosovë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Suharekë.

Një persona ka humbur jetën teksa është goditur nga rimorkio e traktorit.

Drejtuesi i traktorit fillimisht mbeti i plagosur, por për shkak të plagëve të marra nuk arriti të mbijetojë.

Policia dhe grupi hetimor po kryejnë hetimet për të përcaktuar shkakun e ngjarjes./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...