Moti për ditën e sotme, e diel 20 Tetor 2019
Transmetuar më 20-10-2019, 08:13

Sipas Institutit të Gjeoshkencave ditën e sotme pritet mot i kthjellët në të gjithë qarqet e vendit, shoqëruar me vranësira lokale.

Temperaturat

Sot, e diel 20 tetor, temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 14 / 23 °C

në vendet e ulëta: 13 / 26 °C

në vendet malore: 9 / 22 °C

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

/NOA.al

Loading...
Loading...