Plane për fundjavë? Ja si do jetë moti të shtunën dhe të dielën
Transmetuar më 18-10-2019, 19:23

Tetori po mbyllet me temperatura të larta, madje ka nga ata që kanë zgjedhur edhe bregdetin për të kaluar disa orë.

Edhe kjo fundjavë pritet të jetë e ngrohtë, ndaj mos rrini në shtëpi.

Temperaturat pritet të shkojnë deri në 29 gradë, teksa thuajse në të gjithë territorin do të mbizotërojë mot i mirë.

Pritet që javën e ardhshme të ketë një rënie të temperaturave. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...