Shenjat e Horoskopit që e kanë të vështirë të thonë “të dua”
Transmetuar më 17-10-2019, 20:57

Shenjat e Horoskopit që vijojnë si më poshtë e kanë të vështirë të thonë: "Të dua".

Bricjapi

Të ftohtë dhe arrogantë – kjo është përshtypja që e krijon secili kur takohet për herë të parë me dikë që i përket shenjës së Bricjapit. Në pamje të parë mund të duket se nuk kanë romancë fare, por kur janë vetëm me partnerin, situata ndryshon. Për t’i shfaqur ndjenjat e tyre, personat e kësaj shenje zakonisht e bëjnë përmes veprimeve dhe dhuratave, ndërsa u merr kohë e gjatë për t’u ndjerë të lirë t’i thonë fjalët “të dua”. Megjithëse mund t’i ndjejnë këto emocione, ata rrallëherë i shprehin emocionet e thella.

Luani

Edhe nëse keni kaluar muaj apo vite me një person që i përket shenjës së Luanit në horoskop, duhet ta keni parasysh se ai person e ka të vështirë ta shfaqë anën romantike dhe anën e “dobët”. Këtyre personave u pëlqen të duken se kanë autoritet dhe e krijojnë përshtypjen e një personi të fortë, gjë e cila i bën ata që rrallëherë t’i shfaqin emocionet. Megjithëse Luani do të bëjë gjithçka për ju, duhet të prisni pak më gjatë derisa t’i dëgjoni fjalët “të dua”./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...