Gazetarja zihet në befasi teksa raportonte, ja çfarë i ndodhi në studion e lajmeve
Transmetuar më 09-10-2019, 22:11

Një moment i sikletshëm ka ndodhur për një gazetare e cila po informonte live në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Gazetarja e NBC është vënë në siklet, pasi djali i saj i vogël është futur në studio dhe i është afruar, duke kërkuar të përqafojë mamanë e tij.

Dhënësja e lajmeve e ka kaluar me buzëqeshje këtë moment dhe më pas ka kërkuar edhe falje në studio.

“Më falni fëmija im ndodhet këtu”, u shpreh ajo, ndërsa vijoi më tej me raportimin live në studio.

Më poshtë keni videon./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...