Luana publikon video gjatë grimit, bie në sy gjoksi i saj
Transmetuar më 09-10-2019, 21:24

Luana Vjollca është një nga moderatoret bukuroshe të ekranit shqiptar.

Ajo gjithashtu është tejet aktive në rrjetet sociale, ku shpesh publikon fotografi dhe video ku dalin në pah linjat e saj perfekte.

Ajo së fundmi ka publikuar një video ku shfaqet gjatë një momenti në grim.

Në videon e publikuar bie në sy gjoksi dh këmbët e saj.

Nuk kanë mungur komentet e shumta nga ndjekësit në Instagram, krahas videos që ajo ka publikuar së fundmi.

Luana është një nga femrat e shoubizit shqiptar më të ndjekura në Instagram, ku numëron mbi 1 milionë ndjekës./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...