Vajza e gra mos u shqetësoni, çfarëdo problemi të keni në fytyrë, ja si shndërroheni!
Transmetuar më 08-10-2019, 09:34

Ka shumë vajza dhe gra të cilat vuajnë probleme të ndryshme në pamjen e tyre.

Bëjnë çfarë të munden që të duken sa më mirë dhe të fshehin ato që u prishin bukurinë në fytyrë.

Goar Avetisyan është një bukuroshe ruse që e shihni në foton kryesore.

Ajo bën spektakël me pamjen tuaj. Mund tua ndryshojë kaq shumë sa nuk do ta besoni.

Në galerinë që ju sjell noa.al shikoni disa vajza dhe gra që janë shndërruar thuajse totalisht.

Mosha për to nuk ekziston. Dhe me pamjen e re kanë zhdukur çdo kompleks që ju e dini mirë sa e përjetoni.

Në galerinë e fotove dhe videon më poshtë shihni dhe një 63 vjeçare në etapat e make up që realizon Goar Avetisyan. /noa.al/