38 vjetori i Zlatan Ibramoviç dhe dhurata 1.5 milionë euro që i bëri vetes
Transmetuar më 07-10-2019, 11:30

Boshnjaku me nënshtetësi suedeze ka qenë pjesë e shumë klubeve të mëdha evropiane, derisa tani po paraqitet për atë amerikane, La Galaxy.

Po flasim për Zlatan Ibrahimovic i cili festoon sot ditëlindjen e 38-të dhe si gjithmonë përpiqet t’i bëjë gjërat me bujë.

Për ditëlindjen e tij, të 38 vjetorit, futbollisti i famshëm i LA Galaxy i ka dhuruar vetes një Ferrari Monza SP2 Limited Edition, me vlerë 1.5 milion euro.

“Happy Birthday Zlatan”, ka shkruar suedezi në profilin e tij në Instagram, duke postuar një foto të dhuratës të tij më re.

Një model vërtetë ekskluziv, sepse në botë ekzistojnë vetëm 499 ekzemplarë të tillë./b.l/noa.al/

Loading...
Loading...