Gruaja i kërkoi divorc, burri hidhet nga kati i nëntë bashkë me fëmijët
Transmetuar më 04-10-2019, 15:56

Një burrë i ka dhënë fund jetës pasi gruaja e tij i kërkoi divorcin.

Por tragjedia bëhet edhe më e rëndë, pasi ai u hodh nga kati i nëntë bashkë me dy fëmijët e vegjël.

Ngjarja shokuese ka ndodhur në Saratov të Rusisë.

Para se të kryente aktin ekstrem, burri i dërgoi gruas një foto bashkë me dy fëmijët në ballkon. Ajo u nis për në shtëpi por ishte vonë.

Mikhailov raportohet se ishte xheloz dhe dyshonte që Irina kishte një lidhje tjetër. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...