E rrallë! Njihuni me qenin që ka buzëqeshjen dhe sytë si të njeriut
Transmetuar më 03-10-2019, 19:13

Është ndoshta qeni më i rrallë që keni parë ndonjëherë.

E veçanta e kafshës qëndron në faktin se ka buzëqeshje dhe sytë si të njeriut.

Nori, është në pronësi të Kevin Hurless, 33 vjeç dhe Tiffany Ngo, 34 vjeç, nga Seattle i Britanisë, dhe është një nga rracat e një lloji me tipare njerëzore.

Me sy të mëdhenj, në formë bajame, të cilat kanë ngjyrë bojëqiell. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...