Humb jetën foshnja, shkak u bë babai
Transmetuar më 01-10-2019, 20:55

Një foshnjë në Argjentinë ka humbur jetën si pasojë e një pakujdesie të vogël të babait të saj.

Ky i fundit  ishte duke luajtur me vajzën duke e mbajtur në krahë teksa ajo u përplas nga ventilatori freskues në tavan.

Goditja i shkaktoi hemoragji dhe për pasojë humbi jetën.

Familja e dërgoi menjëherë në spital për t’i bërë ndërhyrje kirurgjikale por fatkeqësisht vajza humbi jetën. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...