Çaste nga pushimet përrallore të këngëtares së njohur shqiptare! (FOTO)
Transmetuar më 30-09-2019, 18:03

Venera Lumani, këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, po kalon disa ditë pushimesh në arkipelagun e famshëm të Indonezisë. Ajo ka treguar pamje përrallore nga bukuritë e ishujve indoneziene.

Venera Lumani ishte e angazhuar me koncerte të shumta gjatë verës dhe duket se ka vendosur të pushojnë në muajin Shtator, duke shkuar në një vend të largët. /a.m/NOA.al/