Pamje mahnitëse nga hapësira, mos e humbisni këtë perlë
Transmetuar më 28-09-2019, 18:55

Pamje mahnitëse vijnë nga hapësira.

Kjo video është regjistruar nga një një astronaute e NASA-s, Peggy Whitson, e cila ishte pjesë e një misioni në hapësirë.

Ajo ishte e shoqëruar me një astronaut tjetër, dhe përfitoi për të kapur këto momente magjike.

Mos e humbisni këtë video. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...