“Nën yjet e Tiranës” sot dhe nesër, edhe pse këndon vetëm Alban Skënderaj (FOTO)
Transmetuar më 27-09-2019, 18:28

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, fton qytetarët të bëhen pjesë e një nate yjesh/

Fjala është për një koncert të këngëtarit të njohur, Alban Skënderaj.

Koncerti që organizohet nga Bashkia e Tiranës do të jetë sot dhe nesër, dhe mbahet te Amfiteatri i Liqenit Artificial.

“Nën yjet e Tiranës”, theksoi Veliaj, në ftesën që u drejtoi qytetarëve.

“Një ëndërr, një muzë, një natë yjesh me mikun tim Alban Skenderaj. Bëhu gati për n’koncert, sot dhe nesër, tek Amfiteatri i liqenit”, shkroi Veliaj më tej.

“Bashkë, atje në orën 20:30!”/a.m/NOA.al

Loading...
Loading...