Femra, si ta bëni për vete një mashkull në seks
Transmetuar më 23-09-2019, 23:37

Seksi është pjesë themelore e një marrëdhënieje.

Dhe që të jeni në nivelin e duhur femrat duhet të zbatojnë këto këshilla që japin ekspertët në përmirësimin e raportit seksual.

Merri ti frenat e lojës

Merrni drejtimin dhe bëhuni pjesë aktive e seksit! Lëvizni, ndryshojeni, ndryshojeni, përsëriteni. Do shërbejë në dobi të marrëdhënies tuaj.

Merrni kohën tuaj

Shumë persona mendojnë se seksi kulmon me orgazmën, por ju nuk e dini bukurinë e para lojës. Mundohuni t’i bëni ata ta kuptojnë në mënyra të ndryshme: përkëdheleni atë, praktikoni seksin oral dhe më pas ndoshta përfundoni me një 69. Ai do të trulloset…

Luaj

Seksi është një moment mirëkuptimi, i këndshëm, ku çifti mund të argëtohet. Kështu që ju mund të organizoni lojëra me role, të përdorni kostume, apo edhe thjesht të eksperimentoni me lodrat seksuale me të.

Vendosni një pasqyrë në dhomë

Nuk do të duket si një risi, por nëse nuk e dini, burrat i duan filmat me “pullë të kuqe”. Pse të mos bëhemi protagonistë! Thjesht vendosni një pasqyrë në dhomë përpara shtratit. Edhe mashkulli më i ndrojtur në univers nuk do t’i rezistojë tundimit për të parë veten e tij dhe të përmirësojë shfaqjet e tij në shtrat./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...