Qëllohen me armë zjarri 2 persona në Fushë Krujë, dërgohen me urgjencë në Spitalin e Traumës
Transmetuar më 21-09-2019, 23:58

Një ngjarje e rëndë me pasojë plagosjen ka ndodhur në Nikël të Fushë Krujës.

Ngjarja ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme.

Dy persona janë qëlluar ktë mbramje me armë zjarri dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur.

Mësohet se të plagosurit janë dërguar me urgjencë në Spitalin e Traumës.

Nuk ka ende detaje zyrtare, ndërkohë që policia ndodhet në vendin e ngjarjes./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...