Tërmeti ndërpreu ndeshjen Partizani-Bylis, momenti i kaosit
Transmetuar më 21-09-2019, 19:58

Lëkundjet e tërmetit gjatë ditës së sotme kanë shkaktuar panik edhe në stadium.

Në ndeshjen Partizani-Bylis që po luhej në stadiumin Selman Stermasi, ndeshja është ndërprerë.

Takimiu ndërpre në minutën e tretë, pas sinjalizimit të albitrit.

Video tregon momentin kur tifozët dolën jashtë stadiumit me shpejtësi dhe të frikësuar.

Ndëkaq stafet e ekipit që ishin në bankinë, u futën në fushë.

Më poshtë keni pamjet./a.k/noa.al/ 

Shënim i NOA:

Nëse ndjeni nevojë për ndihmë, kontaktoni numrat e mëposhtëm, nga çdo telefon fiks ose celular, pa pagesë, edhe nëse nuk keni paketa aktive:

Numrin unik 112 që është për çdo nevojë apo urgjencë. Dhe sipas nevojave specifike:

Numrin unik 112 që është për çdo nevojë apo urgjencë.

Dhe sipas nevojave specifike:

Policia e shtetit ☎ 129.

Zjarrfikesja ☎ 128.

Urgjenca ☎ 127.

Loading...
Loading...