Tërmeti i tretë, 3.2 ballë
Transmetuar më 21-09-2019, 17:17

Një lëkundje e tretë tërmeti ka ndodhur para pak duke vazhduar të mbajë nën ankth shqiptarët.

Tërmeti ndodhi në orën 16.48 me epiqendër 50 km në jug të Tiranës.

Ai ishte 3.2 ballë të shkallës Rihter dhe me thellësi 88 km, në detin Adriatik.

Loading...
Loading...