Transmetuar më 21-09-2019, 16:16
Lëkundje të forta tërmeti janë regjistruar pak minuta më parë në Tiranë dhe qytete të tjera të vendit. Më i forti është regjistruar 7 ballë, ndërsa lëkundje ka pasur në Elbasan, Vlorë, Shkodër, Fushë-Krujë, etj. Në panic, banorët kanë dalë jashtë. Deri tani nuk ka raportime për të lënuar në njerëz apo dëme materiale. /k.k/noa.al/

Lëkundje të forta tërmeti janë regjistruar pak minuta më parë në Tiranë dhe qytete të tjera të vendit.

Më i forti është regjistruar 7 ballë, ndërsa lëkundje ka pasur në Elbasan, Vlorë, Shkodër, Fushë-Krujë, etj.

Në panic, banorët kanë dalë jashtë.

Deri tani nuk ka raportime për të lënuar në njerëz apo dëme materiale. /k.k/noa.al/