Ish-Presidenti i SHBA-ve, dikur në krahët e së ëmës!
Transmetuar më 13-09-2019, 23:58

Kjo foto i përket ish-presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama.

Ai ka dalë në krahët e së ëmës, Ann Dunham, në vitin 1963.

Barack Obama shërbeu si President i Shteteve të Bashkuara të Amerikës gjatë viteve 2008-2016 dhe ishte i pari president me ngjyrë, në historinë e Amerikës. /a.m/NOA.al

Loading...
Loading...