Përplasje mes bandave rivale, kaos në mes të ditës
Transmetuar më 11-09-2019, 21:06

Pamje shokuese ku bandat rivale përplasen me njëra tjetrën na vijnë nga Londra jugore në Britaninë e Madhe.

Pamjet tregojnë momentin ku në sherr përfshihen më shumë se 20 persona.

Sherri nisi me fjalë fillimisht mes dy personave.

Më pas çdo gjë kaloi në një kaos të vërtetë dhe në mes të ditës.

Në videot e publikuara shihet që përdoren edhe shkopinj e hekura.

Për më tepër detaje shihni pamjet shokuese./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...