Gjimnastja e vogël, surprizon me mbylljen perfekte
Transmetuar më 09-09-2019, 13:38

Një pamje e adhurueshme dhe një veprim të cilin vetëm një fëmijë mund ta bëjë.

Pavarësisht se vogëlushja që shihni në videon më poshtë gjatë kërcimit ra keq, reagimi është mbresëlënës.

Vajza nga Denver, në Colorado, SHBA, përfundoi me fytyrë në tapet, gjatë leksioneve të gjimnastikës.

Por pozicioni i saj final mori pikët maksimale.

Pamjet që gjeni më poshtë u përhapën me shpejtësi në rrjetet sociale, për shkak të reagimit të menjëhershëm të vogëlushes. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...