Pas 10 djemve, më në fund çifti bëhet me vajzë
Transmetuar më 08-09-2019, 19:50

Prej kohësh një çift ishte në kërkim të një vajzë, por asnjëherë nuk e menduan se ajo do të vinte pas 10 djemve.

Prindërit nga Britania e Madhe sollën në jetë një vajzë, ndërsa djemtë janë të moshës nga 2-17 vjeç.

Cameron erdhi në jetë në 27 gusht dhe çifti pretendon se ky do jetë fëmija i fundit i familjes së tyre të madhe, Campbell, 17 vjeç, Harrison, 16, Corey, 14, Lachlan, 11, Brodie, 9, Brahn, 8, Hunter, 6 vjeç, Mack, 5, Blake, 3 dhe Rothagaidh, 2 vjeç.

Alexis dhe David, të cilët janë së bashku që nga viti 1998, jetojnë në një shtëpi me pesë dhoma gjumi në Dingwall, Ross-shire. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...