Ky është shqiptari që humbi jetën në aksident në Gjermani
Transmetuar më 02-09-2019, 07:58

Personi që shikoni në fotografi, është i riu shqiptar që humbi jetën në aksident në Gjermani.

36-vjeçari nga Mitrovica, Liridon Mustafa, u aksidentuar në qytetin Huckelohven.

Pasditen e së shtunës ai ishte duke udhëtuar me motor, kur befas humbi kontrollin e mjetit.

Përplasja e fuqishme dhe dëmtimet e marra bën që Mustafa të gjejë vdekjen menjëherë.

Në fotografi dhe video mund të shihni pamje nga vendi i ngjarjes. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...