Gruaja e kapi “mat” me të dashurën, kryebashkiaku shkarkohet nga detyra
Transmetuar më 31-08-2019, 20:10

Një kryetar bashkie në Kinë është shkarkuar nga detyra pasi gruaja e kapi në krevat duke bërë seks me të dashurën.

Pamjet e momentit kur ajo i gjeti bashkë janë bërë virale në internet, ndërsa në Kinë kjo është quajtur një skandal i madh.

Kryebashkiaku i një qyteti në provincën e Guizhou u shkarkua dje pas një diskutimi mes anëtarëve të partisë lokale.

Zyrtari, i identifikuar si Jia Ding, u kap mat me dashnoren nga gruaja në krevat. Dhe kjo e fundit publikoi pamjet e tradhtisë online. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...