Kinë, pamje nga shëtitjet në pyll!
Transmetuar më 26-08-2019, 16:37

Parku Kombëtar i Pyjeve Zhangjiajie, Kinë.

I njohur për urat e tij në lartësi, ky pyll eksplorohet më së miri në këmbë.

Vizitorët mund të përjetojnë pamje spektakolare prej lartësive marramendëse përmes këtyre urave 100 metra të gjata dhe 1.6 metër të ngjitura në shkëmbin e malit Tianmen.

Duhet edhe pak guxim./a.m/noa.al

Loading...
Loading...