Meta publikon foto me djalin nga mali i Tomorrit: Ditë të mbarë
Transmetuar më 23-08-2019, 08:57

Presidenti Ilir Meta thuajse çdo vit shkon në pelegrinazhin e malit të Tomorrit dhe nuk mund të mungonte as këtë vit.

Teksa ditën e djeshme ai mori pjesë në një ceremoni të mbajtur, tashmë shijon natyrën.

Bashkë me të birin, ai ka publikuar një foto nga maja e malit, për të uruar ditë të mbarë.

“Nga mali i shenjtë i Tomorrit, së bashku me Besarin, ju urojmë mirëmëngjes dhe një ditë të mbarë!”, shkruan Meta. /a.y/noa.al

Meta nga mali i Tomorrit: Të na japë forcë Abaz Aliu, në rrugën për një Shqipëri më të drejtë