Rama jep lajmin e mirë: Javën e ardhshme nis rindërtimi i rrugës së Thethit
Transmetuar më 22-08-2019, 10:59

Kryeministri Edi Rama jep një lajm të mirë lidhur me zonën turistike të Thethit.

Ai bën me dije se javën e ardhshme do të nis rindërtimi i rrugës së Thethit.

Teksa publikon një video, Rama shkruan, “Javën e ardhshme… nis rindërtimi i Rrugës së Thethit,

një transformim i shumëpritur nga banorët e zonës së magjishme turistike dhe në funksion të zhvillimit të integruar të qarkut të Shkodrës”. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...