Transmetuar më 15-08-2019, 10:30

Një ngjarje e turpshme me pasojë dhunën është regjistruar në Kosovë.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur gjatë ditës së djeshme.

Një person i ka shkuar në shtëpi ish-bashkëshortes dhe ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj.

Ngjarja ka ndodhur në Lipjan ndërsa mësohet se burri ishte nën ndikimin e alkoolit.

Ai më pas është prangosur nga policia, ndersa gruaja është marrë nën mbrojtje nga autoritetet./a.k/noa.al/