Luana, Marina, motrat dhe nëna me pushime në Dhërmi, shihni si “tërbohen”
Transmetuar më 12-08-2019, 14:56

“E bekuar… Nga familja ime dhe natyra e mrekullueshme e Shqipërisë! Faleminderit Zot. Dhërmi”.

Kështu shkruan moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca teksa publikon një album fotografish nga pushimet.

Në të ajo shihet me Marinën, motrat, dhe nënën e tyre teksa shijojnë plazhin e Dhërmiut.

Nuk mungojnë pozat me bikini dhe as hedhjet nga anija në det.

Një vëmendje të veçantë Luana i kushton së ëmës, me të cilën publikon një fotografi, teksa mban mbështetur kokën pranë saj. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...