Plagoset me thikë një person në Shkodër, në kërkim dy vëllezër
Transmetuar më 12-08-2019, 14:05
Foto ilustruese

Një person ka mbetur i plagosur me thikë gjatë mesditës së sotme në qytetin e Shkodrës.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Mark Lula”, ku i plagosur ka mbetur 38-vjeçari Vat Shpati.

Mësohet se ai është qëlluar nga dy persona, të cilët më tej janë larguar nxitimthi.

Teksa i plagosuri u dërgua në spital për marrjen e ndihmës së nevojshme, policia është vënë në kërkim të dyshuarve.

Konfirmohet se në kërkim janë shpalluri dy vëllezërit A.M., dhe L.M., me banim në Shkodër, ndërkohë që po hetohet zbardhja e rrethanave të ngjarjes. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...