Rama publikon pamje nga Thethi, jep lajmin për nisjen e rrugës turistike
Transmetuar më 12-08-2019, 08:27

Kryeministri Edi Rama ka publikuar video nga Thethi, të xhiruar nga dy turistë.

Bashkë me të ai ka dhënë lajmin e mirë e nisjes së rrugës turistike të Thethit.

“Me këtë video ekskluzive që postohet me lejen e autorëve Cathy Brown dhe Greg Williams,

dy vizitorë të magjepsur nga Thethi, si edhe me lajmin e mirë të nisjes së shpejti të investimit për rrugën turistike të Thethit, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...