Urimi i Sidrit Bejlerit për festën e Bajramit
Transmetuar më 11-08-2019, 16:30

Sidrit Bejleri nuk është vetëm një nga muzikantët më të mirë shqiptarë por edhe një nga personazhet më të dashur që kemi.

Ai gjithashtu njihet edhe si aktivist në bamirësi për njerëzit në nevojë.

Ditën e sotme ai ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për festën e Bajramit.

“Gëzuar Kurban Bajramin dhe Zoti ju begatoftë”, shkruan Beleri në urimin e tij.

Urimin ai e ka shoqëruar me foton e tij familjare./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...