Krimineli i rrezikshëm vishet si e bija, tenton të arratiset nga burgu
Transmetuar më 05-08-2019, 14:43

Një maskim si nëpër filma ai i Clauvino da Silva, bosi i një grupi kriminal brazilian, i cili tentoi të arratisej nga një burg në Rio de Janeiro.

Duke përfituar nga vizita e së bijës në burg, burri mori veshje dhe maskën e silikonit të së bijës, të prodhuar identik si pamja e saj.

Por pavarësisht kamuflimit perfekt, ai u identifikua nga policia para se të kalonte kangjellat e fundit.

Aventura e pazakontë e 42-vjeçarit u bë këtë të premte, teksa synonte që ta linte vajzën brenda qelisë, deri sa ai të dilte nga burgu, shkruan noa.al.

Po ashtu edhe një grua shtatzënë e cila kishte qenë për vizitë në burg, po hetohet për të zbuluar nëse i ka futur ajo rrobat në qeli. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...