Kjo është shenja e Horoskopit që ka lindur për të qenë miliarder, sipas revistës “Forbes”
Transmetuar më 26-07-2019, 21:09

Shenja e Horoskopit mund të parashikojë edhe shansin tonë për t’u bërë një miliarder.

Nëse je Peshorja, konsideroje veten me fat. Një studim ka zbuluar se nga 250 miliarderët në listën e publikuar së fundi nga "Forbes", më të shumtit i përkasin shenjës së Peshores.

Në vendin e dytë, vijnë Peshqit të ndjekur nga Gaforrja, Demi, Luani.

Bricjapi dhe Shigjetari rënditen të fundit në rënditjen e bërë nga “Forbes”. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...