Humb jetën në aksident kryetarja e FRESSH, miqtë përcjellin lajmin e kobshëm
Transmetuar më 15-07-2019, 16:14

Ndahet nga jeta tragjikisht kryetarja e FRSSH-it për njësinë 6 në Tiranë, Rajselda Hamza.

Burime të NOA.AL kanë konfirmuar se e reja është përfshirë në një aksident rrugor.

Kanë qenë miqtë dhe shokët e saj që kanë shprehur ngushëllim për të, duke shpërndarë edhe lajmin tragjik.

“Njesia Administrative Nr.6 i shpreh ngushëllime familjes Hamza për humbjen e njeriut të shtrenjtë. U prefsh ne paqe Rajselda”, shkruhej në faqen e Facebook të njësisë bashkiake 6.

E ndiera është përciellë sot për në banesën e fundit. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...