Kur mendon se mund të fluturosh, ja çfarë i ndodhi këtij personi që hipi mbi fishekzjarre
Transmetuar më 12-07-2019, 23:32

Një ngjarje e pazakontë është filmuar në Indiana të SHBA-së.

Një djalë i ri, i shtyrë nga kureshtja, vendosi që dyshimet e tij t’i vërtetonte.

Ai shpesh mendonte se çfarë mund të ndodhë nëse qëndron mbi një kuti të madhe me fishekzjarre të ndezur.

E provoi dhe pamjet kanë bërë xhiro në rrjet. /k.k/noa.al/  

Loading...
Loading...