Bien dollarë në mes të rrugës, shoferët zbresin për të kapur ndonjë gjë
Transmetuar më 11-07-2019, 20:20

Disa shoferë në SHBA kanë lënë makinat dhe kanë dalë jashtë për të mbledhur dollarë që po binin nga “qielli”.

Episodi është regjistruar në përgjatë rrugës I-285, në Dunëoody, teksa ngjarja është raportuar si aksidentale.

Paratë filluan të binin nga një makinë që po i transportonte diku tjetër.

Pas aksidentit, policia ka kërkuar kthimin e parave, por pronari që transportonte të hollat ka arritur deri tani të mbledhë vetëm 4 mijë dollarë.

Ndërsa ata që nuk i kanë kthyer rrezikojnë të dënohen. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...