Eliona Pitarka publikon foto me bikini, tregon çfarë e mundon
Transmetuar më 11-07-2019, 12:37

Aktorja e humorit Eliona Pitarka, spikat për pamjen e saj, por edhe për linjat e theksuara trupore.

Prej disa ditësh ajo ka nisur pushimet dhe prej tyre nuk ka kursyer provokimet për fansat.

Në pjesën më të madhe të rasteve ajo ka publikuar fotografi me bikini, ku bien në sy hioret e saj.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe këtë të enjte, por teksa ka ndarë fotot ka treguar edhe diçka që e mungon për peshën e saj.

“Se si dreqin vë kaq shumë bark gjatë verës unë, se marr vesh. Unë fundja maksimumi 8-9 vakte në ditë ha. Hej zot!”, shkruan Eliona. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...