Këngëtarja e njohur e thotë troç: Ja çfarë bëj para seksit
Transmetuar më 10-07-2019, 21:38

Cardi B është një prej artisteve më të njohura të muzikës rep e cila ndër vite ka arritur të jetë më e komentuara për arsye të ndryshme.

Së fundmi emri i saj po lakohet lidhur me diçka krejtësisht tjetër, dhe e gjitha falë një postimi që e ka bërë në Instagram.

Ajo postoi një shkrim ku zbuloi me shaka se çfarë bën para seksit.

“Para seksit, shkoj në tualet, bëj si gangstere dhe dal si person normal”, shkruan në postimin të cilin reperja e përcjell me të qeshura.

Loading...
Loading...