Gra të rrezikshme? Këtu janë 5 shenjat e zodiakut të cilat duhet t’i “shmangësh”
Transmetuar më 10-07-2019, 18:00

Nëse jeni i ri në një marrëdhënie dashurie me një grua, do të bëni mirë të pyesni se çfarë është shenja e saj zodiakale para se të vazhdoni marrëdhënien. Këtu janë 5 shenjat e zodiakut të grave më të "rrezikshme":

Dashi: Gratë e lindura nën shenjën e Dashit janë ndër më kokëfortat e të gjithë zodiakut. Sigurohuni që të mos bëni asgjë që mund t’i bëjë ato të shqetësohen, pasi hakmarrja e tyre është e pamëshirshme.

Gaforrja: Gratë Gaforre janë shumë manipuluese për të bërë atë që duan. Megjithatë, nëse ato ndjehen të tradhëtuara, do të vënë në praktikë një hakmarrje të përmasave epokale.

Luani: Gratë e lindura nën shenjën e Luanit janë njerëz që duan misterin dhe intrigën. Megjithatë, kjo veçori do t’i shohë ato si kundërshtare të frikshme në çdo diskutim.

Virgjëresha: Kur atmosfera e "pafajësisë" rreth grave të lindura nën shenjën e Virgjëreshës shkatërrohet, ato tregojnë pjesën më të keqe dhe kritike të tyre.

Akrepi: Gratë e lindura nën shenjën e Akrepit detyrohen shumë për personin me të cilin janë shoqëruar. Ato mund të jenë, në fakt, shoqërueset më të mira të jetës ose shoqërueset më të këqija të udhëtimit. Jashtëzakonisht xheloze, ju kurrë nuk do të keni një shans për te parë përqark./b.l/noa.al/

Loading...
Loading...