Klaudia Pepa ecën me motor, me këmbët përpjetë
Transmetuar më 10-07-2019, 08:11

Elasticiteti i balerinës Klaudia Pepa, spikati qysh në daljet e hershme të saj në skenë.

Por ndërsa prej vitesh është shkëputur nga Shqipëria për të jetuar në Itali, ku dhe vijon karrierën, Klaudia mahnit me performancat e saj.

Kështu këtë të martë ajo ka publikuar edhe një video ku shihet duke ecur me motor, me këmbët përpjetë.

Kjo video e saj ka marrë komente të shumta nga ndjekësit e balerinës.

Sakaq Klaudia ndihet e kënaqur që ia doli të bëjë performancën e saj mbi motor. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...