Familja Fejzullahu në pritje të fëmijës së katërt, Ariana publikon foton e ëmbël
Transmetuar më 09-07-2019, 21:31

Këngëtari i njohur nga Kosova, Ermal Fejzullahu ka një familje të mrekullueshme.

Ai dhe bashkëshortja e tij, Ariana janë në pritjen e tyre të ëmbël.

Ata presin një tjetër “ëngjëll” që t’i shtohet familjes së tyre.

Së fundmi Ariana ka publikuar një fotografi ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe krahas saj ajo ka shkruajtur “e lumtur”.

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana janë në pritje të fëmijës së tyre të katërt./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...