12 arrestimet e vajzave që kanë tërhequr vëmendjen me bukurinë e tyre
Transmetuar më 09-07-2019, 14:37

Jo vetëm djemtë, por ka edhe vajza të këqija dhe kjo është mjaft e vërtetë. Shumë njerëz preferojnë gratë e tyre të këqija, prandaj ne kemi krijuar këtë listë. Secila prej këtyre grave duket mahnitëse me pamjen e tyre, pothuajse duket sikur ato janë modele. Imagjinoni të jeni arrestuar për një krim dhe të shihni një nga këto bukuri në një qeli. Le të shikojmë kush janë këto zonja:

1.Alysa Bathrick

Alysa krijoi shumë interes në internet kur fotografia e saj e arrestimit u postua në internet. Ajo ishte jashtëzakonisht e bukur, prandaj pavarësisht se u kap për shitje droge, ajo kishte vëmendjen e të gjithëve. Ajo u arrestua vitin e shkuar. Alysa mund ta kishte provuar veten e saj në modeling, pasi me gjithë këto fitoi shumë zemra.

2.Angela Coates

Ajo u zgjodh fillimisht si bukuria e javës për Jet Magazine më herët dhe më pas mori vesh lajmin se ishte arrestuar. Shumë njerëz e panë arrestimin e saj dhe u ofruan për të paguar për lirimin e saj, por kjo nuk ishte e nevojshme pasi ajo u lirua menjëherë.

3.Sara Jean Isbister

Sara Jean Isbister ka thyer ndoshta të gjitha limitet dhe është arrestuar 9 herë. Ajo ka marrë shumë vëmendje ndaj vetes me pamjen e saj të bukur, e cila e bënë atë të duket si një modele. Nuk është figurë publike për krimet e kryera, por ndoshta njihet më shumë për zemrat e vjedhura.

 4.Tavera Lorena

Ajo ishte shoqëruesja e Miss El Paso USA në vitin 2006 dhe më pas fitoi Miss El Paso USA. Ajo u arrestua për vjedhje nga një dyqan në El Paso. Këmisha që ajo vodhi ishte tepër e shtrenjtë, kështu që ndoshta ishte jashtë buxhetit të saj. A mund të imagjinoni se kjo vajzë e bukur, vjedh nga të tjerët?

5.Rachel Kathryn Lemler

Ajo u arrestua në vitin 2011 për dhënien e makinës në gjendje  të dehur. Ajo duket jashtëzakonisht tërheqëse në fotot e arrestimit të saj, e cila është marrë në Kaliforni ku ajo u kap.  Dehja në timon është një shkelje e madhe dhe kush mund ta kishte menduar dikë aq bukur sa ajo se do të arrestohej për këtë gjë.

6.Vajzat e filmit Vampire Diaries

Vajzat e filmit Vampire Diaries u arrestuan në Gjeorgji për sjellje të pahijshme, ku përfshiheshin parakalimi i gabuar, pompa karburanti me gaz të përplasura etj. Shoferët thirrën policinë dhe këto gra u lanë për një pagesë me vlerë prej 1000 $. Këto vajza të bukura kishin arritur disi të trembnin njerëzit me veprimet e tyre.

7.(E paidentifikuara)

Emri i saj nuk dihet, por ajo u arrestua në Finksburg. Krimi që ajo kryente ishte dhuna fizike  ndaj burrit të saj me një shkop bejsbolli, pasi ky i fundit e kishte mashtruar. Njerëzit në internet e morën me të qeshura rastin e saj dhe u ofruan për ta mbështetur atë!

8.Gabrielle Hill

Ajo ishte 19 vjeç në 2009 kur u arrestua për posedimin e drogës. Ajo duket e pabesueshme në fotot e arrestimit të saj edhe pse gjithçka është e qartë. Me ato sytë e kaltër e sigurt që ka depërtuar përmes zemrës tuaj, por për fat të keq, ata nuk i shërbyen asaj për asnjë qëllim.

9.Jennifer Jensen

Ajo u rrëzua me makinë duke humbur kontrollin dhe duke aksidentituar edhe një tjetër, e cila ishte para saj. Ajo u provua të ishte e dehur atë natë. Gjithashtu nuk kishte leje drejtimi, që do të thotë se ajo, atë natë e kishte shkelur më shumë se një herë ligjin.

10.Verona Rodriguez

Ajo u arrestua në Florida, por nuk u tregua aspak e mirëkuptueshme me policët duke u sjellë në mënyrë aggressive me ta dhe duke refuzuar të bënte testin e alkoolit. Ajo u akuzua më vonë për drejtim mjeti në gjendje të dehur. Kjo grua ishte goxha e egër, por gjithsesi shkoi në burg.

11.Toni Lee Hopkins

Toni ishte një striptiste që shkoi kundër rregullave dhe udhëzimeve për punën që ishin seksuale në natyrë. Nuk dihet se çfarë ishte shkelja, por e dimë se ajo është dënuar!

12.Lindsey Evans

Lindsey ishte shoqëruesja e Miss Alabama në vitin 2008, por ajo shkatërroi jetën e saj duke u përpjekur të mos paguante një faturë në një restorant. Ajo kishte lënë çantën e saj me drogë në tavolinë kur ajo nuk pagoi faturën prej 48 $. /b.l/noa.al/

Loading...
Loading...